آخرین اخبار

» » رییس هیات نظارت بر انتخابات گلستان: معترضین تا 13 اسفند فرصت دارند تا شکایات خود را به هیات نظارت گلستان تحویل دهند

  

  رییس هیات نظارت بر انتخابات گلستان: معترضین تا 13 اسفند فرصت دارند تا شکایات خود را به هیات نظارت گلستان تحویل دهند

  رییس هیات نظارت بر انتخابات گلستان: معترضین تا 13 اسفند فرصت دارند تا شکایات خود را به هیات نظارت گلستان تحویل دهند

   رییس هیات نظارت بر انتخابات گلستان با تبریک به مردم انقلابی و قهرمان ایران که با حضور دشمن شکن خودشان در صحنه انتخابات حضور حداکثری داشتند، گفت: معترضین طبق قانون تا 13 اسفند ماه فرصت دارند تا شکایات خود را به هیات نظارت گلستان و همچنین به شورای نگهبان تحویل دهند تا به شکایات رسیدگی شود.

   

  به گزارش گلستان نو ؛ عیسی غلامی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: مردم ولایی و همیشه در صحنه دیروز با حضور گسترده در انتخابات برگ زرین دیگری به افتخارات ملت ایران اضافه کردند.

   وی با بیان اینکه همه مردم ایران پیروزانتخابات بودند، تصریح کرد: همه ما با شرکت در انتخابات به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتیم و با حضور در انتخابات دشمن شکن و پرشور حماسه‎ای عظیم را خلق کردیم.

   غلامی افزود: با توجه به اینکه رییس ستاد انتخابات گلستان اعلام کردند در برخی از حوزه‎های انتخابیه داوطلبین نتوانستند به حد نصاب آرا دست یابند و به دور دوم خواهند رسید.

   رییس هیات نظارت بر انتخابات گلستان با اشاره به اینکه در برخی حوزه‎ها داوطلبین به حد نصاب دست یافتند اما در حوزه گرگان و آق‎قلا هنوز برخی از شعب اخذ رای در حال شمارش آرا هستند، ابراز داشت: بعد از شمارش آرا نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

   

  باید سلامت انتخابات توسط شورای نگهبان تایید شود

  وی در خصوص افرادی که به روند برگزاری انتخابات معترض هستند، تصریح کرد: برابر قانون نتایج اولیه انتخابات آرا به ستاد انتخابات گلستان و همچنین وزارت کشور اعلام می کنند و چون نتایج اولیه است بایستی سلامت انتخابات توسط شورای نگهبان تایید شود از امروز آمادگی داریم هرکس نسبت به روند برگزاری انتخابات در همه حوزه‎های انتخابیه استان شکایتی دارد شکایات خود را با استاد به همراه مشخصات کامل به ما تحویل دهد و نیز می تواند مستقیما به شورای نگهبان شکایت خود را ارائه دهد تا به شکایات رسیدگی شود.

   

  همه به قانون تمکین کنند

  غلامی با تاکید به داوطلبین منتخب و کسانی که رای نیاوردند ابراز داشت: همه باید به قانون تمکین کنند، ادامه داد: معترضین باید شکایات خود را هرچه سریعتر به ما تحویل دهند.

   

  رییس هیات نظارت بر انتخابات گلستان تاکید کرد: طبق قانون بعد از اینکه رسما نتیجه انتخابات اعلام شد و صحت آن توسط شورای نگهبان به تایید رسید یک ماه بعد وزارت کشور پیشنهادی به شورای نگهبان می‎دهد و تاریخ مرحله دوم انتخابات در آن حوزه انتخابیه را مشخص می کند.

   

  در پایان این مقام مسئول همه داوطلبین و طرفداران را به تمکین قانون دعوت کرد و گفت: امیدوارم رقابت‎های انتخاباتی که دیروز بود امروز به پایان برسد و این رقابت‎ها تبدیل به برادری و رفاقت شود.

   

  انتهای پیام/

   

  ارسال این مطلب به دوستان
  انتخاب محتوای ارسالی: عنوان مطلب خلاصه مطلب
  نام شما: آدرس ایمیل:
  بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
  پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
  اطلاعات
  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به روزنامه گلستان نو می باشد. [ طراحی ، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت ]