آخرین اخبار

» » فرماندار کلاله: آگاهی به بهره برداران حوزه آب در اولویت باشد

  

  فرماندار کلاله: آگاهی به بهره برداران حوزه آب در اولویت باشد

  فرماندار کلاله: آگاهی به بهره برداران حوزه آب در اولویت باشد

  فرماندار کلاله گفت: آگاهی رسانی به بهره برداران حوزه آب بسیار مهم است و باید در اولویت اقدامات در جهت مصرف بهینه آب قرار گیرد.

   

  به گزارش گلستان نو به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، نصرت برزگر در دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با فرمانداران شهرستان ها اظهار کرد: حوزه آب منطقه ای به عنوان مجموعه ای قوی و کارشناسی شناخته می شود و باید آگاهی به ذی نفعان و بهره برداران در اولویت این شرکت قرار گیرد.

  وی در ادامه با تاکید بر تغییر الگوی کشت استان بر مبنای تغییر اقلیم گفت: تغییر نوع الگوش کشت می تواند به مصرف بهینه آب در استان کمک شایانی کند.

  برزگر با بیان این که ظرفیت های زیادی در شهرستان کلاله وجود دارد که می تواند در راستای اقتصاد مقاومتی آن ها را به بالفعل تبدیل کرد، گفت: بخشی از قواعد فعلی را باید تغییر داد و بخش خصوصی را نیز مدیریت شده تقویت کرد تا با توانمند سازی مردم اقتصاد نیزپویا و مقاوم شود.

  فرماندار کلاله در ادامه سد بوستان را از ظرفیت های مهم این شهرستان عنوان کرد و گفت:این سد ظرفیت خوبی برای اشتغالزایی و رشد ثروت برای شهرستان و استان است که با حفاظت بهتر و برخی مطالعات می تواند به ظرفیتی بالفعل تبدیل شود.

  مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان هم در این دیدار با آرزوی توفیق برای همکاران دولت برای سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل از فرمانداری کلاله به دلیل همکاری مناسب در پیشبرد کارهای حوزه آب قدردانی کرد.

  مهندس علی نظری افزود: اگر در زمینه آب خوب عمل شود بخشی از تهدیدات علیه کشور کاهش می یابد. ضمن این که در حوزه آب نباید بخشی و جزیره ای عمل شود و باید همیشه اقدامات این حوزه با سایر دستگاه ها و ذینفعان هماهنگ باشد.

  مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در ادامه توضیحاتی پیرامون طرح های آبرسانی کلاله و طرح های زودبازده مهندسی رودخانه و تعادل بخشی به ویژه در بخش های آب زیرزمینی و آگاه سازی و اطلاع رسانی ارائه نمود و از فرمانداری کلاله به عنوان رییس شورای حفاظت از منابع آب شهرستان قدردانی کرد.

   

  انتهای پیام/

  ارسال این مطلب به دوستان
  انتخاب محتوای ارسالی: عنوان مطلب خلاصه مطلب
  نام شما: آدرس ایمیل:
  بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
  پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

  نظرات:

  نقل قول
  • گروه کاربری: ميهمان
  • آیدی یاهو:
  • تاریخ عضویت: --
  • وضعيت:
  • تعداد نظرات: 0
  • تعداد مطالب: 0
  ^
  This is a great watch
  Successful person's selectionrolex kopior
  Identity status symbolizes only one watch to prove your advantage
  You just need a symbol of this watch
  ارسال یک نظر

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به روزنامه گلستان نو می باشد. [ طراحی ، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت ]